W pełni wyposażone studio fotograficzne w Opolu

Oferujemy wynajem profesjonalnego studia fotograficznego w centrum Opola. Ul. Haliny Poświatowskiej 3-5, kod 45-002, obok najstarszego ronda w mieście.


Naszymi klientami są głównie fotografowie i  agencje reklamowe. Udostępniamy do wynajęcia powierzchnię naszego studia, w celu prowadzenia sesji fotograficznych, szkoleń oraz castingów. Masz pomysł na inne wykorzystanie ? Skontaktuj się z nami! 

Studia HiPixel to 50 m kwadratowych, wysokość studia to 3 m. Posiadamy windę towarową, szerokie drzwi wejściowe. Udostępniamy Internet poprzez WiFi, łazienkę, bezpłatny parking dla samochodów. W ramach studia dostępne jest również zaplecze kuchenne z ekspresem do kawy, mikrofalówką i  czajnikiem elektrycznym. Tak więc dbamy o komfort pracy. Jednak to co was najbardziej interesuje  to to: 
Jakie mamy lampy oświetleniowe ? Do fotografii najczęściej wykorzystujemy pięć świateł wyładowczych marki JINBEI oraz POWERLUX. Ich moc to od 200 do 800 Ws. W pracy filmowej ale również fotograficznej wykorzystujemy i udostępnianiami drugi rodzaj świateł, tzw. światło ciągłe. Są to reflektory teatralne i filmowe  z soczewką Fresnela i Antihalo od 50 do 2000 W o temperaturze barwowej 3200 Kelvinów.  Aby zmienić charakterystykę barwową używamy profesjonalnych filtrów LEE. Do lamp błyskowych używamy bezprzewodowych wyzwalaczy  pasujących do systemu Canona, Nikona i innych. Oczywiście w pracy ze światłem kluczowe są modyfikatory światła, dlatego  posiadamy ich tak wiele typów. Głównie na mocowaniu "Bowens". A posiadmay soft boksy, oktagonalny o średnicy 180 cm i 90 cm, 2 kwadratowe 40 x 70, 2 stripy 20 x 90, 2 beautydishe  o średnicy 90 i 40, jak również czasze, wrota czy parasolki. Do pracy ze światłem używamy ponadto różnej wielkości płaszczyzn odbijących i rozpraszających zwanych blendami. Fotografujmy modelki i przedmioty na tłach kartonowych i polipropylenowych. Posiadamy tła w kolorach: biały, szary, czarny, niebieski, błękitny, zielony, żółty, różowy. Tła podwieszano są pod sufitem, z wygodnym systemem łańcuchowym. 
Studio  przystosowane jest do zdjęć w technice zwanej  greenscreen, polegającej na zamianie tła o w miarę jednolitym kolorze na dowolny obraz. Ponadto  użyczamy dwa wentylatory, dymiarkę, urządzenie do wytwarzania baniek mydlanych, przenośne ściany, białą lub czarną. W studio HiPixel znajduje się zaplecze dla modelki, parawan, dwa hokery, fotel bujany, krzesła, stołki, żelazko i deska do prasowania, prostownica do włosów, stolik do make-up, lustra. Aby uprzyjemnić czas w pracy dysponujemy nagłośnieniem muzycznym. Profesjonalna sesja fotograficzna nie może się obyć bez gadżetów tworzących nastrój czy aranżujących daną sytuacje. U nas możesz przebierać w kapeluszach, hełmach czy maskach gazowych. 
Wszystkie te urządzenia oraz porady jak z nich skorzystać możesz mieć w atrakcyjnej cenie.
Cena wynajmu studia 
3 godz. – 100 zł 8 godz. -150 zł Karnet 20 godz. – 400 zł

Poniżej prezentujemy na filmie pracę  w studio HiPixel.

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.
Tel: 501463270 E-mail: biuro@hipixel.pl