Najpierw przemawia wizerunek

Klient wyrabia sobie opinię o Państwa firmie już w kilku pierwszych sekundach. Do zakupów może go nakłonić tylko profesjonalnie zaprojektowana identyfikacja wizualna. Agencja Reklamowa HiPixel przygotuje od podstaw kreację, która odzwierciedli Państwa atuty. Natomiast jeśli firma posiada już wizję tego, w jaki sposób chciałaby być postrzegana, podejmiemy się wykonania lub kontynuacji tej wizji.

Projektowanie graficzne i produkcja reklam to nasz żywioł, a w szczególności:

Kreowanie marki - identyfikacja wizualna, księga znaku, logo, kolorystyka.

Kreujemy niepowtarzalne identyfikacje, które stanowią czytelny i zrozumiały sposób komunikowania się. Dbamy również o to, by wizerunek był na tyle "otwarty", aby umożliwić jego płynne rozbudowanie wraz z rozwojem Państwa firmy.

Poligrafia - ulotki, foldery, plakaty, kalendarze, karty okolicznościowe, etykiety, opakowania.

Przystępując do pracy, omawiamy strategię marketingową oraz cel stawiany przed konkretnym materiałem. Bezwzględnie pilnujemy jakości druku. Nasze prace wyróżniają się na rynku, dlatego nie lądują w koszu na śmieci.

Gadżety reklamowe - koszulki, kubki, torby, długopisy, smycze, czapki, breloki, notesy, parasole i wiele innych.

Upominki z nadrukiem kreują wizerunek przedsiębiorstwa, przypominając o nim każdego dnia. Oferujemy nowoczesne i klasyczne artykuły promocyjne, które z całą pewnością pomogą odnieść Państwu sukces.

Reklama w mediach - ogłoszenia i reklama w prasie, telewizji i portalach regionalnych.

Nie tylko projektujemy ale i realizujemy emisję reklam w mediach. Dla każdego klienta opracowujemy optymalną strategię kampanii w zależności od rodzaju branży i celów kampanii.

Prezentacje multimedialne - prezentacje na płytach CD i DVD, pendrivach, stronach internetowych.

Prezentacje multimedialne angażują odbiorcę, wzbudzają jego ciekawość i mają dużą siłę oddziaływania. To sposób na to aby interaktywnie przedstawić ofertą handlową czy materiał informacyjno – szkoleniowy.

Zabudowa targowa i stoiska prezentacyjne - systemy banerowe, ścianki wystawienicze, rollupy, potykacze, stojaki na ulotki, ramki, stoiska i trybunki prezentacyjne.

Podejmujemy się wykonywania zleceń o każdym stopniu skomplikowania. Wiemy że oprócz kreacji tak samo ważne jest zastosowanie przemyślanych technologii oraz właściwych materiałów.

Reklama wewnętrzna i zewnętrzna - reklama na samochodach, autobusach, billboardy, szyldy, kasetony podświetlane, flagi i banery reklamowe.

Przeprowadzamy szczegółowe inwentaryzacje obiektów dla których planowane jest wykonanie oznakowania wizualnego. Potrafimy wykorzystać zastane możliwości, prezentując Państwa markę w najbardziej atrakcyjny i czytelny dla Klienta sposób.