Studio fotograficzne na rondzie w Opolu


1.Dlaczego zajmuję się zarówno filmowaniem, jak i fotografią? 
Czy to wynika z przymusu czy ze świadomej postawy? Fala zmian, która dotknęła świat, nie ominęła HiPixel. Branża kreatywna zwolniła tempo, co skłoniło nas do refleksji nad sensem naszej pracy. Co jest naprawdę ważne? Czy to, co robimy, ma sens? Na ile mamy wpływ na swoją własną drogę? Czy to, co robimy, wynika z naszych pragnień, czy też jest efektem siły wyższej, przypadku czy wymuszonej strategii marketingowej? Gdzie chciałbym być za 10 lat? Czy nie lepiej skupić się wyłącznie na filmowaniu? Dlaczego nie skoncentrować się tylko na fotografii fashion? Czy nie byłoby lepiej specjalizować się i szukać tylko docelowych zleceń, które są lepiej płatne, jest ich więcej lub po prostu łatwiej je pozyskać? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że łączenie tych usług to pójście na łatwiznę, bo przecież bierzesz zlecenia, które ci się po prostu trafiają. Mimo że nas jest dwójka, to wciąż jesteśmy w pewnym sensie jednoosobową orkiestrą. Czy ważniejszy jest marketing niż to, co chcemy powiedzieć?  

2. Różnorodność, płodozmian to rozwój i balans
Różnorodność i płodozmian to kluczowe elementy rozwoju i zachowania równowagi w różnych dziedzinach. Jeśli zajmujemy się wielokamerowymi transmisjami wideo, to nadal możemy to nazwać filmem. Chociaż forma może się różnić od tradycyjnego filmu, nadal mamy do czynienia z tworzeniem narracji wizualnej. Podobnie jest z prowadzeniem szkoleń, bo przecież szkolimy z fotografii.  Nadal mamy do czynienia z tworzeniem obrazów.

Należy pamiętać, że pozory i ogólnie przyjęte prawdy mogą być mylące. Na przykład, przekonanie, że aparat fotograficzny powinien mieć pełną klatkę, nie jest zawsze prawdziwe. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, takich jak rodzaj fotografii, preferencje artystyczne czy budżet. Podobnie duży tablet nie jest przeznaczony tylko dla rysowników. Może być używany przez różne osoby, w zależności od ich potrzeb i preferencji. Podobnie, łączenie usług filmowania z fotografią niekoniecznie jest rozdrabnianiem się. Wręcz przeciwnie, może to pozwolić na rozwijanie umiejętności w zakresie kadrowania, oświetlenia czy pracy z klientem. Poprzez połączenie tych dziedzin, możemy tworzyć kompleksowe projekty, które spełniają oczekiwania klientów i dostarczają im wartościowych treści wizualnych. W rezultacie, szlifujemy nasze umiejętności, rozwijamy oko artystyczne i stajemy się bardziej wszechstronnymi profesjonalistami. Ważne jest zrozumienie, że oko to mięsień, który można wytrenować. Im więcej eksponujemy się na różnorodność w różnych dziedzinach, tym bardziej rozwijamy nasze umiejętności obserwacji, oceny i twórczego myślenia. Dlatego warto eksperymentować, łączyć różne dziedziny i rozwijać się w różnych obszarach, aby osiągnąć większy potencjał i wydobyć więcej z naszych talentów.

3.  Droga nie prowadzi do celu to droga jest celem
To stwierdzenie odnosi się do wartości podróży i procesu, a nie tylko do samego osiągnięcia końcowego rezultatu. Chociaż często skupiamy się na osiągnięciu określonego celu, warto docenić samą podróż, która prowadzi nas do tego celu. To, co doświadczamy, uczymy się i rozwijamy po drodze, ma równie dużą wartość. Nie możemy przewidzieć, jak wszystko się zakończy. Może się okazać, że w pewnym momencie okaże się, że nasza podróż była skierowana w stronę filmu, który dominuje w naszych realizacjach. Jednak nie możemy być pewni przyszłości i co ona przyniesie. W końcu to nasza wola i nasze decyzje jaką drogę wybieramy. Istotne jest, że każdy ma prawo do swojej własnej drogi i to, co dla jednej osoby może być najlepsze, niekoniecznie musi być takie samo dla innej osoby. Szanowanie tych różnic jest ważne i potrzebujemy otwartości na różne perspektywy. Krytyka i opinie innych są ważnymi informacjami zwrotnymi. Uwagi i komentarze mogą pomóc nam spojrzeć na naszą podróż z innej perspektywy, dostrzec nasze słabości i wyzwania, a także odkryć nasze mocne strony. Informacje zwrotne są nie tylko pożyteczne, ale wręcz niezbędne do naszego rozwoju. Poprzez przyjmowanie konstruktywnej krytyki i otwartość na sugestie innych, możemy stale doskonalić nasze umiejętności, podejście i podejmować bardziej świadome decyzje w naszej podróży. Wartość drogi nie polega tylko na osiągnięciu celu, ale również na procesie, który nas prowadzi. Nie wiemy, jak się to wszystko zakończy, ale możemy wyrazić swoją wolę i szanować wybory innych. Krytyka i informacje zwrotne są ważnymi elementami rozwoju osobistego i zawodowego. Podążając tą ścieżką, możemy odkrywać nowe możliwości, rozwijać się i czerpać satysfakcję z samej podróży.

 4. Dziękujemy i do zobaczenia !

To ludzie są tymi, którzy tworzą niezapomniane chwile, które pozostają w naszej pamięci na zawsze. To ludzie są odpowiedzialni za stworzenie filmów i fotografii, które zachwycają i inspirują. To ludzie tworzą miejsca, takie jak nasze studio HiPixel. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, dla których pracowaliśmy, z którymi mieliśmy okazję współpracować i którzy mają nas w pamięci. To dzięki Wam mogliśmy rozwijać się i realizować naszą pasję. Wasze wsparcie i zaufanie są niezwykle cenne dla nas. Pragniemy zaprosić Was na sesje zdjęciowe, plany filmowe, szkolenia i transmisje. HiPixel jest przestrzenią, gdzie możemy razem tworzyć niesamowite projekty i rozwijać się w obszarze filmu i fotografii. Cieszmy się razem z Wami chwilami, które zostaną uwiecznione na zdjęciach i filmach. Niech nasze spotkania będą pełne kreatywności, pasji i współpracy. Chcemy dostarczyć Wam niezapomniane doświadczenia i w pełni zrealizować Wasze oczekiwania. Zapraszamy Was do odkrywania wspaniałych możliwości, które  mamy do zaoferowania. Raz jeszcze dziękujemy Wam wszystkim za dotychczasową współpracę i za to, że jesteście częścią naszej historii. Cieszymy się na przyszłe projekty i spotkania. Do zobaczenia w HiPixel!