Komentarze do filmu "Odkryj Opolskie"

Wideo "Odkryj Opolskie" obejrzało w ciągu 4 dni 4259 osób. Poniżej prezentujemy  komentarze do filmu ze stron http://www.youtube.com, http://videodslr.pl i http://www.goldenline.pl

videozawiercie: nawet nie wiedziałem iż w Opolszczyźnie są takie ładne tereny, a mamy tak niedaleko, na pewno zwiedzanie czas zacząć,filmik super ,

Lewelciaa: Film zachęca do zwiedzania Opolszczyzny, pokazuje, że jest ona bogatym kulturowo regionem, posiadającym wiele atrakcji turystycznych.Ciekawy materiał :) Zrealizowany z pomysłem :))

Jacek Pacholczyk: Jako osoba nie znająca prawie wcale opolskiego mogę napisać, że cieszy mnie to, że w prawym dolnym rogu tego filmiku można zapoznać się z nazwami miejsc, które są pokazywane. Bo przynajmniej umożliwi to zainteresowanym odszukanie konkretnego jeziora czy pałacu.Osoby podchodzące do tego w sposób praktyczny byłyby pewnie zainteresowane znalezieniem na końcu filmu promocyjnego, adresu internetowego pozwalającego zapoznać się ze szczegółowymi walorami danych miejsc.

mikolayo: bardzo szeroko.... z kulturą, słonecznie, ....bez pogoni za innowacyjnością za wszelka cenę.... i tanio....) miło się oglądało....!!

Kenzo: Ostatnio na forum pojawilo sie kilka podobnych filmow, ten jest w sumie najprostszy w formie ale tez jedyny, ktory naprawde zacheca do odwiedzenia rejonu. Tak, ze gratulacjeDziękujemy wszystkim widzom oraz szczególnie serdecznie wszystkim autorom komentarzy.
Wszystkich zainteresowanych usługami filmowymi zapraszamy do kontaktu z nami poprzez stronę Wideofilmowanie Opole